Kursy walut: 1 USD = 4.4 PLN; 1 EUR = 4.69 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Technika Systemów Sprężonego Powietrza Sp.j

Technika Systemów Sprężonego Powietrza Sp.j
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Importer, Rynek lokalny
Liczba pracowników: Brak danych
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 2003
Kategorie:

Chemia i Tworzywa sztuczne

Maszyny i urządzenia

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Technika Systemów Sprężonego Powietrza specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów w dziedzinie sprężonego powietrza : od wyposażenia kompresorowni do budowy instalacji sprężonego powietrza. Nasza oferta obejmuje następujące produkty i usługi :

Sprężarki łopatkowe, sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, sprężarki używane, osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne, filtry, separatory cyklonowe, separatory woda/olej, spusty kondensatu, zbiorniki ciśnieniowe, zestawy serwisowe do kompresorów łopatkowych i śrubowych .

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia, które mogą być stosowane zarówno w niewielkich zakładach rzemieślniczych jak i w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Polecamy Państwu profesjonalne, przemysłowe sprężarki powietrza o wydajności w zakresie 10 - 20.000 m3/h i ciśnieniu 0,2 - 40 bar. Przeszkoleni inżynierowie i technicy zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wysokim poziomie.

Wykwalifikowany serwis zapewnia obsługę klientów posiadających większość sprężarek śrubowych i łopatkowych dostępnych na polskim rynku.

Posiadamy bogatą ofertę zamienników zestawów serwisowych do większości sprężarek śrubowych i łopatkowych w konkurencyjnych cenach.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne dokumenty do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego oraz certyfikat europejski CE. Większość produktów z naszej oferty jest produkowana w oparciu o normy ISO 9001 , co zapewnia wysoką jakość i trwałość urządzeń.

Jeżeli macie Państwo jakiś problem lub planujecie inwestycję w dziedzinie sprężonego powietrza, służymy bezpłatnym doradztwem w znalezieniu i doborze rozwiązań najbardziej optymalnych pod względem technicznym i ekonomicznym.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Kręta 2
Miasto:Ożarów Mazowiecki
Kod pocztowy:05-850
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 7211450
Faks: +48 22 7211449

Internet

Strona WWW:www.sprezarki.info.pl
Prezentacja:www.sprezarki-om.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Janusz Reus
Telefon stacjonarny: +48 32 3250588
Telefon komórkowy: +48 601455992
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję