Exchange rates: 1 USD = 4.4 PLN; 1 EUR = 4.69 PLN [more...]
Language: polski english

 
 

E-mail this to friend

Add to basket

Inquire now

 

Technika Systemów Sprężonego Powietrza Sp.j

Technika Systemów Sprężonego Powietrza Sp.j
Business type: Trading Company
Business type: Importer, Local market
Number of employees: Brak danych
Annual sales value: Brak danych
Established year: 2003
Categories:

Chemicals & Plastics

Machines & Tools

Contact:
Inquire now
Firm Rank: star

Technika Systemów Sprężonego Powietrza specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów w dziedzinie sprężonego powietrza : od wyposażenia kompresorowni do budowy instalacji sprężonego powietrza. Nasza oferta obejmuje następujące produkty i usługi :

Sprężarki łopatkowe, sprężarki śrubowe, sprężarki tłokowe, sprężarki używane, osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne, filtry, separatory cyklonowe, separatory woda/olej, spusty kondensatu, zbiorniki ciśnieniowe, zestawy serwisowe do kompresorów łopatkowych i śrubowych .

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia, które mogą być stosowane zarówno w niewielkich zakładach rzemieślniczych jak i w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Polecamy Państwu profesjonalne, przemysłowe sprężarki powietrza o wydajności w zakresie 10 - 20.000 m3/h i ciśnieniu 0,2 - 40 bar. Przeszkoleni inżynierowie i technicy zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wysokim poziomie.

Wykwalifikowany serwis zapewnia obsługę klientów posiadających większość sprężarek śrubowych i łopatkowych dostępnych na polskim rynku.

Posiadamy bogatą ofertę zamienników zestawów serwisowych do większości sprężarek śrubowych i łopatkowych w konkurencyjnych cenach.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne dokumenty do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego oraz certyfikat europejski CE. Większość produktów z naszej oferty jest produkowana w oparciu o normy ISO 9001 , co zapewnia wysoką jakość i trwałość urządzeń.

Jeżeli macie Państwo jakiś problem lub planujecie inwestycję w dziedzinie sprężonego powietrza, służymy bezpłatnym doradztwem w znalezieniu i doborze rozwiązań najbardziej optymalnych pod względem technicznym i ekonomicznym.
     
 

Address data

Street:Kręta 2
City:Ożarów Mazowiecki
Postal code:05-850
Region:Mazovia
Country:Poland
Phone: +48 22 7211450
Fax: +48 22 7211449

Internet

Website:www.sprezarki.info.pl
Presentation:www.sprezarki-om.maxtrader.pl

Contact person

Name and Surname: Janusz Reus
Phone: +48 32 3250588
Mobile: +48 601455992
Inquire now